İletişim Bilgileri

İletişim Formu

Üniversitemizle ilgili soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz. Taleplerinize dönüş yapabilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurduğunuzdan ve iletişim bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun.

İletişim Bilgileri

0216 542 1677
iletisim@fbu.edu.tr
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı İSTANBUL

İletişim Tablosu

Ad Soyad Telefon Faks E-Posta
Abdulkadir Erhan Ayberk erhan.ayberk@fbu.edu.tr
Abdullah Paşaoğlu abdullah.pasaoglu@fbu.edu.tr
Ahmet Cezayirli ahmet.cezayirli@fbu.edu.tr
Ahmet Faik Kaşlı ahmet.kasli@fbu.edu.tr
Anıl Tosun anil.tosun@fbu.edu.tr
Ayşe Dilara Altıok Yılmaz ayse.yilmaz@fbu.edu.tr
Aysun Eyrek aysun.eyrek@fbu.edu.tr
Banu Öndeş banu.ondes@fbu.edu.tr
Belkız Şanlı Kurtulmuş belkiz.kurtulmus@fbu.edu.tr
Beyza Akyüz beyza.akyuz@fbu.edu.tr
Cansu Kök cansu.kok@fbu.edu.tr
Çiler İnan ciler.inan@fbu.edu.tr
Demet Tekin demet.tekin@fbu.edu.tr
Ebru Güzel ebru.guzel@fbu.edu.tr
Ece Baban ece.baban@fbu.edu.tr
Ece Doğan ece.dogan@fbu.edu.tr
Ecenur Alioğulları ecenur.aliogullari@fbu.edu.tr
Efe Sıvış efe.sivis@fbu.edu.tr
Elif Başak Sarıoğlu elif.sarioglu@fbu.edu.tr
Elif Çaloğlu Büyükselçuk elif.buyukselcuk@fbu.edu.tr
Emre Meriç emre.meric@fbu.edu.tr
Engin Dumanlı engin.dumanli@fbu.edu.tr
Erkan Turan erkan.turan@fbu.edu.tr
Evin Eriş evin.eris@fbu.edu.tr
Fatma Kanca fatma.kanca@fbu.edu.tr
Fatma Laika Karabulut fatma.karabulut@fbu.edu.tr
Funda Şensoy funda.sensoy@fbu.edu.tr
Gamze Nil Arkan nil.arkan@fbu.edu.tr
Hülya Soydaş Çakır hulya.soydas@fbu.edu.tr
Hüsnü Tolu husnu.tolu@fbu.edu.tr
Meltem Ağan meltem.agan@fbu.edu.tr
Merve Hazer Yiğit merve.yigit@fbu.edu.tr
Muazzez Garipağaoğlu Denizhan muazzez.garipagaoglu@fbu.edu.tr
Murat Yalçın Beşiktaş yalcin.besiktas@fbu.edu.tr
Necmi Gürsakal necmi.gursakal@fbu.edu.tr
Nermin Eroğlu nermin.eroglu@fbu.edu.tr
Nihan Köseoğlu nihan.koseoglu@fbu.edu.tr
Özlem Özdemir ozlem.ozdemir@fbu.edu.tr
Pelin Tiryaki pelin.tiryaki@fbu.edu.tr
Ruhsan Cihan ruhsan.cihan@fbu.edu.tr
Selvinaz Gülçin Bozkurt gulcin.bozkurt@fbu.edu.tr
Semih Gür semih.gur@fbu.edu.tr
Semra Birgün semra.birgun@fbu.edu.tr
Semra Erdoğan semra.erdogan@fbu.edu.tr
Taner Onay taner.onay@fbu.edu.tr
Taylan Balcıoğlu taylan.balcioglu@fbu.edu.tr
Tuba Eldem tuba.eldem@fbu.edu.tr
Uğur Özbalkan ugur.ozbalkan@fbu.edu.tr
Ümit Terzi umit.terzi@fbu.edu.tr
Vecdi Emre Levent emre.levent@fbu.edu.tr
Zeynep Selçuk zeynep.selcuk@fbu.edu.tr
Zühal Özbay Daş zuhal.ozbay@fbu.edu.tr