İletişim Bilgileri

İletişim Formu

Üniversitemizle ilgili soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz. Taleplerinize dönüş yapabilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurduğunuzdan ve iletişim bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun.

İletişim Bilgileri

0216 542 1677
iletisim@fbu.edu.tr
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı İSTANBUL

İletişim Tablosu

Ad Soyad Telefon Faks E-Posta
Sami Mengütay sami.mengutay@fbu.edu.tr
Abdulkadir Dağ adbulkadir.dag@fbu.edu.tr
Abdulkadir Erhan Ayberk erhan.ayberk@fbu.edu.tr
Abdullah Paşaoğlu abdullah.pasaoglu@fbu.edu.tr
Ahmet Cezayirli ahmet.cezayirli@fbu.edu.tr
Ali Demir ali.demir@fbu.edu.tr
Ali Murat Akser ali.akser@fbu.edu.tr
Alihan Oral 0554 614 21 21
Anıl Tosun anil.tosun@fbu.edu.tr
Aymen Balıkçı aymen.balikci@fbu.edu.tr
Ayşe Dilara Altıok Yılmaz ayse.yilmaz@fbu.edu.tr
Ayşe Eda Palaoğlu ayse.palaoglu@fbu.edu.tr
Aysun Eyrek Keskin aysun.eyrek@fbu.edu.tr
Bahar Yalçın bahar.yalcin@fbu.edu.tr
Banu Öndeş banu.ondes@fbu.edu.tr
Barış Altan baris.altan@fbu.edu.tr
Barış Gülcü baris.gulcu@fbu.edu.tr
Belkız Şanlı Kurtulmuş belkiz.kurtulmus@fbu.edu.tr
Beyza Akyüz beyza.akyuz@fbu.edu.tr
Bülent Abut Özsezikli bulent.ozsezikli@fbu.edu.tr
Burak Canver burak.canver@fbu.edu.tr
Burcu Gül burcu.gul@fbu.edu.tr
Buse Sert buse.sert@fbu.edu.tr
Çağdaş Işıklar cagdas.isiklar@fbu.edu.tr
Canan Uzun 5372828808
Çiğdem Boz cigdem.boz@fbu.edu.tr
Çiler İnan ciler.inan@fbu.edu.tr
Demet Tekin demet.tekin@fbu.edu.tr
Duygu Bilgili duygu.bilgili@fbu.edu.tr
Ebru Güzel ebru.guzel@fbu.edu.tr
Ece Baban ece.baban@fbu.edu.tr
Ece Doğan ece.dogan@fbu.edu.tr
Ecem Şen ecem.sen@fbu.edu.tr
Ecenur Alioğulları ecenur.aliogullari@fbu.edu.tr
Efe Sıvış efe.sivis@fbu.edu.tr
Egemen Ozan Sönmez egemen.sonmez@fbu.edu.tr
Elif Başak Sarıoğlu elif.sarioglu@fbu.edu.tr
Elif Çaloğlu Büyükselçuk elif.buyukselcuk@fbu.edu.tr
Elif Sena Düşgün elif.dusgun@fbu.edu.tr
Elmas Pınar Kahraman elmas.karapinar@fbu.edu.tr
Emre Meriç emre.meric@fbu.edu.tr
Engin Dumanlı engin.dumanli@fbu.edu.tr
Erkan Turan erkan.turan@fbu.edu.tr
Evin Eriş evin.eris@fbu.edu.tr
Ezgi Aydoğan ezgi.aydogan@fbu.edu.tr
Fatma Kanca fatma.kanca@fbu.edu.tr
Fatma Kübra Yıldız Domaniç kubra.domanic@fbu.edu.tr
Ferdi Sönmez 05327067207
Funda Şensoy funda.sensoy@fbu.edu.tr
Gamze Çağla Dirgen gamze.dirgen@fbu.edu.tr
Gamze Nil Arkan nil.arkan@fbu.edu.tr
Gözde Ersöz gozde.ersoz@fbu.edu.tr
Gözde Ustamehmetoğlu gozde.ulker@fbu.edu.tr
Güler Gögüş guler.gogüs@fbu.edu.tr
Gülşah Kısabacak Başgürboğa gulsah.basgurboga@fbu.edu.tr
Güney Aydin guney.aydin@fbu.edu.tr
Hakan Saraç hakan.sarac@fbu.edu.tr
Hatice Seval Pehlivan hatice.pehlevan@fbu.edu.tr
Hayati Ergür hayati.ergur@fbu.edu.tr
Hayriye Ercan hayriye.ercan@fbu.edu.tr
Hülya Soydaş Çakır hulya.soydas@fbu.edu.tr
Hüsna Güzel husna.guzel@fbu.edu.tr
Hüsnü Tolu husnu.tolu@fbu.edu.tr
Kadir Hacıkurt kadir.hacıkurt@fbu.edu.tr
Kadriye Aybüke Ersen kadriye.ersen@fbu.edu.tr
Lütfi Sübhan Apilioğulları lutfi.apiliogullari@fbu.edu.tr
Mehmet Kadir Göktürk mehmet.gokturk@fbu.edu.tr
Melek Ersoy Cingi melek.cingi@fbu.edu.tr
Meltem Ağan meltem.agan@fbu.edu.tr
Merve Donyavı merve.donyavi@fbu.edu.tr
Merve Hazer Yiğit merve.yigit@fbu.edu.tr
Muazzez Garipağaoğlu Denizhan muazzez.garipagaoglu@fbu.edu.tr
Murat Demirel murat.demirel@fbu.edu.tr
Murat Hakan Terekci murat.terekeci@fbu.edu.tr
Murat Yalçın Beşiktaş yalcin.besiktas@fbu.edu.tr
Musa Erkoç musa.erkoc@fbu.edu.tr
Mustafa Ahmet Denizli mustafa.denizli@fbu.edu.tr
Mustafa Kamil Özer kamil.ozer@fbu.edu.tr
Mustafa Serdar Terekli mustafa.terekli@fbu.edu.tr
Necmi Gürsakal necmi.gursakal@fbu.edu.tr
Nermin Eroğlu nermin.eroglu@fbu.edu.tr
Nihan Köseoğlu nihan.koseoglu@fbu.edu.tr
Özen Esra Karaman ozen.karaman@fbu.edu.tr
Özlem Özdemir ozlem.ozdemir@fbu.edu.tr
Pelin Tiryaki pelin.tiryaki@fbu.edu.tr
Ruhsan Cihan ruhsan.cihan@fbu.edu.tr
Şebnem Özgen Özkaya sebnem.ozkaya@fbu.edu.tr
Selvinaz Gülçin Bozkurt gulcin.bozkurt@fbu.edu.tr
Semih Gür semih.gur@fbu.edu.tr
Semra Erdoğan semra.erdogan@fbu.edu.tr
Serda Örnek serda.ornek@fbu.edu.tr
Serkan Esen serkan.esen@fbu.edu.tr
Sevim Şahin sevim.sahin@fbu.edu.tr
Simge Sübaşı simge.subasi@fbu.edu.tr
Taner Oruğ taner.orug@fbu.edu.tr
Taylan Balcıoğlu taylan.balcioglu@fbu.edu.tr
Tuba Eldem tuba.eldem@fbu.edu.tr
Tuna Uslu tuna.uslu@fbu.edu.tr
Uğur Özbalkan ugur.ozbalkan@fbu.edu.tr
Ümit Kaldırım umit.kaldirim@fbu.edu.tr
Ünal Sabancı unal.sabanci@fbu.edu.tr
Vecdi Emre Levent emre.levent@fbu.edu.tr
Yağmur Şancı Çekingen yagmur.sanci@fbu.edu.tr
Yeşim Tüter Yaşar yesim.tuter@fbu.edu.tr
Yüksel Duygu Altıparmak yuksel.altiparmak@fbu.edu.tr
Zeynep Selçuk zeynep.selcuk@fbu.edu.tr
Zühal Özbay Daş zuhal.ozbay@fbu.edu.tr