Kampüste Yaşam

Konaklama

FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ & EVİM ÖĞRENCİ YURTLARI İŞ BİRLİĞİ
Fenerbahçe Üniversitesi ve Evim Öğrenci Yurtları’nın yaptığı çözüm ortaklığı çerçevesinde, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılından itibaren Evim Yurtları, Fenerbahçe Üniversitesi öğrencilerine hizmet verecektir.
Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Evim Öğrenci Yurtları, 14 yıldır İstanbul’da öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
EVİM BOSTANCI KIZ YURDU
Bostancı Kız Yurdu 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında hizmete açılmıştır. Bostancı yurdu Metro durağının yanında ve E-5 ana yolu üzerindedir. Odaların tamamında tuvalet, banyo, buzdolabı, televizyon mevcuttur. Açık büfe kahvaltı hizmeti sunulmaktadır.
Fiyatlara dahil olan hizmetler: Açık büfe Kahvaltı, hobi mutfağı etüt odası, fitness salonu, çamaşırhane ve ütü odası, gün aşırı oda temizliği, 7/24 güvenlik, parmak izli geçiş sistemi, veli bilgilendirme, her katta ve ortak alanlarda Wİ-Fİ internet, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve kesintisiz sıcak su imkanı, yangın ihbar sistemleri.
EVİM KADIKÖY KIZ YURDU
Şube, Kadıköy çarşısı içinde olup kız öğrencilere hizmet vermektedir. Yurt, iskeleye yürüme mesafesindedir. Ayrıca iskeleye inen minibüs hattı yurdun önünden geçmektedir. Odalarda tuvalet, banyo, buzdolabı ve TV bulunmaktadır.
Fiyatlara dahil olan hizmetler: Açık büfe kahvaltı, hobi mutfağı, etüt odası, çamaşırhane ve ütü odası, gün aşırı oda temizliği, 7/24 güvenlik, parmak izli geçiş sistemi, veli bilgilendirme, her katta ve ortak alanlarda Wİ-Fİ internet, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve kesintisiz sıcak su imkanı, yangın ihbar sistemleri, odalarda buzdolabı.
EVİM KADIKÖY HOSTEL
Şube, 2019-20 eğitim ve öğretim yılı itibariyle hostel olarak hizmet vermektedir. Kız ve erkek öğrenciler için ayrı katların tahsis edildiği Kadıköy Hostel, hem semtin merkezine çok yakın hem de sessiz ve huzurlu bir konumdadır. Metrobüs durağına ve ana caddeye 5 dk yürüme mesafesindedir, 70 oda ve 186 yatak kapasitelidir. Odalarında buzdolabı, kilitli gardrop, masa, sandalye mevcuttur. Her katta ve odalarda ücretsiz wifi internet, hobby mutfağı, etüt odası, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, çamaşırhane ve ütü odası, gün aşırı oda temizliği, 7/24 güvenlik, parmak izli geçiş sistemi, veli bilgilendirme, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve kesintisiz sıcak su imkanı, yangın ihbar sistemleri.    
Detaylı bilgi için: www.evimyurtlari.com.tr